O firmie Trimet

Jesteśmy producentem osprzętu żeglarskiego. Produkujemy również siatki zgrzewane oraz gabiony. Oferujemy cięcie wodą WaterJet.

Wszystko zaczęło się w 1995 roku. Właśnie wtedy Jarosław August i Eugeniusz Bąk połączyli zakłady produkcyjne tworząc Trimet. Początkowo rodzinny biznes szybko rozwinął się w dużą firmę o światowym zasięgu. Już teraz nasza działalność jest doceniana również poza granicami naszego kraju, a grono odbiorców obejmuje różne narodowości. Naszą siłą są pracownicy – specjaliści oraz polityka firmy ceniąca potrzebę ciągłego rozwoju.

Wyspecjalizowaliśmy się w obróbce metali. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania. Dlatego właśnie należymy do grona nielicznych firm oferujących system cięcia wodą Waterjet w Polsce. Tworzymy bogaty wybór osprzętu żeglarskiego na miarę Państwa potrzeb. W odpowiedzi na nie poszerzamy zakres swoich usług. Specjalizujemy się również w produkcji gabionów i siatek zgrzewanych.

Mogą nas Państwo spotkać na targach żeglarskich i ogrodniczych, gdzie prezentujemy swoje produkty i odpowiadamy na wszelkie pytania. Lubimy takie wydarzenia, bo możemy osobiście podzielić się naszą pasją i poznać ludzi podobnych do nas, zainteresowanych ciekawymi rozwiązaniami.

2013_Ahmanson_Cup_Regatta_yacht_Zapata_II_b_photo_D_Ramey_Logan

Co wyróżnia Trimet?

Terminowość

Terminowość
i precyzja

Precyzja

Światowy
poziom

Dostawa

Wysoka
Jakość

Dlaczego Trimet?

W tworzeniu wielu z naszych produktów wykorzystujemy autorskie pomysły oraz innowacyjne sposoby wykonania. Wypracowaliśmy je w toku wieloletnich doświadczeń. Wiemy doskonale jakie metody i materiały wykorzystać, by oferowane przez nas produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Misja Trimet

Pragniemy przekuwać nasze zamiłowanie do innowacji w Państwa wygodę. Chcemy być znani z niezawodności i światowego poziomu świadczonych usług. Dążymy do tego, by stać się największym dostawcą osprzętu żeglarskiego w Polsce. Na liście naszych celów znajduje się również obróbka metali spełniająca najwyższe standardy. Trzymamy poziom.

Nasze nagrody

Zdobywca złotego gwoździa na targach „Wiatr i Woda”

Zdobywca złotego medalu na targach BOATSHOW 2007

Shopping Basket
pl_PLPolish